Witaj na naszej stronie!

Dzięki nam Twoja marka będzie szeroko rozpoznawalna...

...a konkurencję zostawisz daleko w tyle!

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

KRÓWKI REKLAMOWE

Odkryliśmy, że dobra reklama to rzeczywiście kwestia smaku. Nasze mleczne i kakaowe krówki z Twoim logo doskonale wpłyną na wizerunek Twojej firmy, a także dogodzą podniebieniom potencjalnych klientów. Dzięki takiej wizytówce Twoje relacje biznesowe staną se łatwiejsze i trwalsze.

KRÓWKI ŚLUBNE

Krówki ślubne to wspaniałe dopełnienie weselnych dekoracji i smakowita pamiątka. Taki gadżet z wizerunkiem młodej pary już od progu wywoła uśmiech na twarzach wszystkich gości, a podarowany po weselu na długo osłodzi wspomnienia.

sprawdź gotowe wzory!

KRÓWKI OKOLICZNOŚCIOWE

Krówki okolicznościowe to akcent, który doskonale podkreśla obchodzone święto. Urodziny, jubileusz, Dzień Kobiet to tylko niektóre z dni w kalendarzu, w które słodyczy nigdy za wiele.

KRÓWKI EVENTOWE

Króki eventowe przyciągną i zatrzymają tłumy. To doskonały pomysł dla gmin i starostw organizujących dni miasta, festyny. Świetnie sprawdzą się także na wszelkich zjazdach, imprezach czy wyjazdach integracyjnych. Do skorzystania z tej oferty zachęcamy również kluby sportowe, którym szczególnie zależy na spójnym wizerunku.

OFERTA CENOWA

1 kg

24.90 PLN

cena netto za kg

5 kg

23.90 PLN

cena netto za kg

10 kg

21.90 PLN

cena netto za kg

25 kg

19.50 PLN

cena netto za kg

50 kg

17.50 PLN

cena netto za kg

>150 kg

16.90 PLN

cena netto za kg

do zamówienia 1-4kg dodatkowa opłata 20.00 PLN netto za projekt

DODATKOWE OPCJE


WORECZEK Z LOGO NA KRÓWKI

4,49 netto / sztuka

USŁUGA
EXPRES

4.00 netto za kg

DRUK
DWUSTRONNY

4.00 netto za kg

KOSZT WYSYŁKI

WPŁATA NA KONTO:

do 30 kg - 19.90 zł

POBRANIE:

do 30 kg - 24.90 zł

GALERIA

DO POBRANIA

Przygotuj swoją własną etykietę na krówkę. Wymiar etykiet 76x76mm.

Kliknij aby pobrać szablon:


Informacje

/1/ Ilość krówek w 1 kg wyrobu: ok. 67 sztuk
/2/ Termin przydatności do spożycia: 6 miesięcy
/3/ Pakowane w kartony po 5kg
/4/ Minimalna wartość zamówienia: 1 kg
/5/ Termin realizacji - do 10 dni roboczych
/6/ W cenę wliczony jest projekt oraz koszt wydruku etykiet
/7/ mleczne i kakaowe*

* dłuższy czas oczekiwania zależny od lini produkcyjnej, brak usługi expres)

Regulamin

Termin realizacji to ok. 5-10 dni roboczych od momentu zaakceptowania projektu w zależności od zamówionego towaru. Realizacje zaczynamy po otrzymaniu wpłaty na konto za towar lub wpłacie min. 50% wartości zamówienia. Reklamacje dotyczące kolorów, układu itd. są uznawane tylko i wyłącznie w przypadku gdy wcześniej zostanie wykonana próba.

O NAS

Młodzi, kreatywni i energiczni odpowiadamy na najbardziej wyszukane potrzeby klienta. Idziemy z duchem czasu i wiemy jak zmienia się rynek promocji i reklamy. Dotrzymujemy kroku najnowszym trendom. Sięgamy po twórcze środki i nie boimy się innowacji. Stawiamy na pomysł, jakość i pierwsze wrażenie.

TAK DZIAŁAMY/01/ spotkanie

Twoja firma, marka, produkt zasługują na to, by usłyszeli o nich inni. TORO wie jak to zrobić , a swoimi pomysłami trafia w samo sedno. Chcesz dotrzeć do j ak najszerszego grona klientów? Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy najlepszą możliwą drogę promocji./02/ tworzenie

Czas na działanie. Wiemy do kogo chcesz trafić i jakie zrobić wrażenie. Znamy Twoje atuty i wiemy jak to sprzedać. Pełną parą zabieramy się za opakowanie Twojego produktu w bezkonkurencyjny wizerunek. Tutaj dajemy z siebie to, co mamy najlepsze. Pomysł i wykonanie./03/ weryfikacja

Liczy się dla nas Twoje zdanie. Chcemy wiedzieć, co sądzisz o tym, co dla Ciebie stworzyliśmy. Wspólnie ustalamy efekt finalny i planujemy wdrożenie./04/ realizacja

Lubisz nasz projekt. Nie możesz doczekać się, aż zobaczą go inni. Z nieskrywanym entuzjazmem zabieramy się za realizację. Szkoda każdej sekundy. Nie zwlekamy./05/ satysfakcja

Nie posiadasz się z radości. Już wiesz, że nasza kreacja wywoła lawinę pozytywnych skojarzeń i komentarzy. Od dawna czekałeś na taką promocję. Mamy dla Ciebie dokładnie taki produkt, o jaki Ci chodziło.

KONTAKT

(+48) 662-063-427
(+48) 504-684-881

krowki.reklamowe@onet.pl
www.torocreation.pl

ul. Ludźmierska 29
34-400 Nowy Targ

ALIOR BANK 48 2490 0005 0000 4500 5924 8763
NIP: 735-276-17-99 | REGON: 122848885